Wpis

PODRÓŻ NA PLANETĘ TJEHOOBA

Tytuł: „Misja”
Autor: Michel Desmarqueta
Wydawnictwo: Indygo Book

[…] jesteś na swojej planecie po to, by nauczyć się jak żyć, cierpieć i umierać, ale także po to by jak najwięcej rozwinąć się duchowo

W czerwcu 1987 r. wysoko rozwinięta cywilizacja powierzyła Michelowi istotne zadania. Miał spisać swoją podróż na planetę TJehooba, na którą został zabrany, aby przekazać ważną informację dla obecnych mieszkańców Ziemi.

Gdy powrócił napotkał wiele trudności, gdyż jego relacja z obcej planety wydawała się być nieprawdopodobna. Historia, która przytrafiła się Michelowi przypominała powieść fantastyczno-naukową, a nie wiarygodne fakty.

Początkowo żadna księgarnia nie chciała sprzedać książki, a specjaliści od UFO nie wierzyli w jego przedziwną fantazję.
Dr Tomasz Chałko pomógł Michelowi stworzyć stronę internetową thiaoouba.com oraz zorganizował kilkadziesiąt publicznych wykładów, aby wspomóc popularyzację książki.

Ja z kolei trafiłam na nią oglądając kanał na youtubie – „Siekielski Brothers Studio”. Tam trafiłam na wywiad z Robertem Bernatowiczem, który przeprowadziła Karolina Opolska.

Rozmowa dziennikarki z panem Robertem zrobiła na mnie duże wrażenie na temat obcych cywilizacji, dlatego postanowiłam sięgnąć po książkę „Misja”, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat historii Micheala.

Chyba jeszcze żadna książką nie utkwiła we mnie tak mocno. Wciąż o niej myślę i zastanawiam się nad wiedzą, która została w niej zawarta.

Niezwykła Thao zabrała mieszkańca Ziemi na swoją planetę, aby odkryć przed nim wiadomości dotyczące naszego ciała astralnego, aury, zaawansowanej technologii, która ma wspomóc nasz rozwój duchowy, a nie doprowadzić do naszego zniewolenia.
Thao ostrzega nas przed nadchodzącymi nieszczęściami, które spowodowane są ludzką obojętnością wobec planety.

Niszcząc ją niszczymy samych siebie.
Zamiast rozwinąć się i uzyskać wyższy poziom, skazujemy się na zagładę.

Choć brzmi to przerażająco, Thao przedstawia wiele pozytywnych wiadomości dla ludzi.

Thao porusza tematy dotyczące także starożytnych cywilizacji, które istniały na naszej planecie. Jest mowa o cywilizacji Mu, Atlantydzie, wspomnienia o Wyspie Wielkanocnej. Michel ma możliwość zobaczenia rozwiniętej technologii, która istnieje na planecie TJehooba. Wytłumaczona jest także historia o Jezusie, a także wybranym narodzie przez Boga.

Wszystko to wydaje się być niezwykła historią, wręcz fantastyczną. Jednakże nawet naukowcy nie byli w stanie podważyć ani jednego zdania w książce jako fałszywe, a to dość niesamowity fakt.

Do tej pory dostępna jest darmowa wersja w języku angielskim na stronie thiaoouba.com. Istnieje także polska witryna internetowa tjehooba.pl.

To co wyciągnęłam z tej książki, to istotne wiadomości na temat mojego duchowego rozwoju, czym kierować się w życiu i jakim być człowiekiem.

Książka ta jest lekcją Wolnej Woli i godności człowieka. Jest ona lekcją o naszej Nieśmiertelnej Świadomości. Jest ona lekcją miłości i odpowiedzialności. Jest ona lekcją szacunku i respektu dla Natury i jej Prawa – Uniwersalnego Prawa Wszechświata.

~ dr Tomasz Chałko

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *